Három pontot hozott a nyuszi

Az ősszel idegenben 4-1.re sikerült elvernünk az Abony együttesét. A hétvégi, 23. fordulóban ugyan ezt szerettük volna megismételni. Nos sikerült, magabiztos játékkal 7-1-s diadalt arattunk. Ráadásul ellenfeleink botlásai kihasználva immár négy ponttal előzzük az üldöző Tápiógyörgye együttesét.

Nagykáta SE – Abony KID FC 7–1 (3–1)

Nagykáta, 50 néző. Vezette: Kovács L. R. (Kovács G., Berendi T. Cs.)
NAGYKÁTA: Szili Zs. 0 (Lengyel J. 0, 76. p.) – Czakó II N. 6, Túróczi Gy. 6, Szekeres Cs. 6, Czakó I N. 6 (Balogh I. 6, 57. p.) – Szalkai P. 6, Németh P. 6, Hajdú M. 6 (Kántor A. 0, 71. p.), Komonyi Gy. 6 (Kis F. L. 0, 67. p.) – Radovits G. 7, Czakó G. 6 (Lovasi B. 6, 57. p.). Edző: Tóth István.
ABONY: Gulyka L. 3 – Molnár G. 3 (Lendvai D. 4, a szünetben), Kárteszi T. 5 (Babcsán G. 0, 64. p.), Szabó T. 5, Duka S. 3 – Varga B. 3, Boros Zs. 5, Debreczeni E. 4, Juhász T. 4 – Molnár I. 5 – Rimóczi B. 4 (Balog M. 5, a szünetben). Edző: Armin Rieger.
GÓL: Szalkai P. (2), Czakó I N., Komonyi Gy., Radovits V. (11-esből), Kiss F. L., Balogh I., ill. Debreczeni E. (11-esből)
SÁRGA LAP: Czakó II N., Szekeres Cs., Czakó G., ill. Kárteszi T., Duka S., Molnár I.
A 29. percben 1–0-s állásnál a hazaiak játékosa Czakó Gergely büntetőt hibázott, lövését a vendégek kapusa, Gulyka László kivédte.
TÓTH ISTVÁN: – Alacsony színvonalú mérkőzésen játékosaim próbáltak futballozni, de ellenfelünk ezt nem akarta, de ennek ellenére is magabiztos győzelmet arattunk. További sok sikert kívánok az Abony csapatának!
ARMIN RIEGER: – Húsvét vasárnapján éppen ki tudtunk állni. Egy darabig ment is a védekezés, aztán a játékvezető úgy döntött, hogy elrontja a délutánunkat. Nem akarom szépíteni, a Nagykáta erősebb volt, és megérdemelték a győzelmet, számítottunk rá, hogy szinte lehetetlen lesz pontot szereznünk. A legrosszabb teljesítményt a ,,spori” nyújtotta, az elmúlt három évben ez volt a leggyengébb, amit láttam. Az utolsó három gólt úgy kaptuk, hogy már csak tízen voltunk. A Nagykátának további sok sikert kívánok!

Láttál valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írd meg nekünk vagy küldj róla fotót, akár névtelenül is: hellokata.hu@gmail.com