Fényes győzelem Hernád ellen

Pénteken a Hernád SE csapatával vívtuk meg a harcot. A Hernádiak jól kezdtek és 7 perc játék után 2-15 állt az eredményjelzőn. Az ezt követő időkérés egy kicsit segített rajtunk így az első negyed végére 9 pontra zárkóztunk (13-22). A második negyed első 7 percébe kosár kosarat követett így a különbség sem igazán változott, azonban az első félidő utolsó 3 percére teljesen leblokkoltunk és az ellenfelünk futott egy 7-0-t így a félidőbe az állás 22-38 volt Hernád csapatának.

A második félidőben hatalmasat fordult a játék képe. Támadószellemben léptünk pályára és a védekezésünk is hibátlan volt így a harmadik negyedet főlényesen megnyerve (26-8) az utolsó etapra fordulva már 2 pont volt az előnyünk. (48-46). A negyedik negyedben sem adtuk alább, nagyon jó védekezéssel és remek támadójátékkal magabiztosan 23-9-re nyertük a záró részt, így összesítésben 71-55-ös sikert arattunk! -21 pontról fordítottunk +16-ra!

Nagykáta SE-Hernád SE: 71-55 (13-22, 9-16, 26-8, 23-9)